E-Ticaret Danışmanlığı

Neden E-Ticaret Danışmanlık Ajansıyla Çalışmalısınız?

E-ticaret, pazaryeri, sosyal medya, dijital pazarlama ve grafik tasarım alanlarında uzmanlık gerektirir. Eğer bu uzmanları içeride istihdam edemiyorsanız, dışarıdan profesyonel destek almanız gerekir. Biz, her alanda uzmanlarımızla işletmenizin dijital varlığını güçlendirir ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluruz.

E-ticaret ajansları, dijital dünyanın dilini bilen ve kendi alanlarda uzman kadro ile web sitenizi farklı bir çok departmanda ele alarak maksimum performansa ulaştırmak için bilgi birikimini ve farklı sektörlerde edinilen tecrübelerini bir araya getirerek hizmet verir. E ticaret danışmanlık ajansları ile ihtiyacınız olan farklı alanlarda birçok hizmeti bir arada ve tek bir maliyet ile alabilirsiniz.

Hangi E-Ticaret Altyapısı

6 yıldır Ticimax, İdeasoft, T-Soft, İkas, Shopify, Opencart, Woocommerce, Faprika gibi onlarca farklı e-ticaret altyapısını kullanarak geniş bir deneyim kazandık. Her altyapının kendine özgü avantajları ve dezavantajları var. Bu deneyimimizle, ihtiyaçlarınıza en uygun yazılımı seçmenize yardımcı oluyoruz. Sadece bugünkü ihtiyaçlarınızı değil, ileride ortaya çıkabilecek ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak, platform değiştirmenize gerek kalmayacak şekilde çözümler sunuyoruz.

Hangi E-Ticaret Entegrasyonu

6 yıldır Entegra Bilişim, Ayensoftware, Connectprof, Sopyo, Sentos, Propars gibi onlarca farklı e-ticaret ve pazaryeri entegrasyon altyapısını kullanarak geniş bir deneyim kazandık. Her birinin artıları ve eksileri bulunuyor. Entegrasyon deneyimimizle, ihtiyaçlarınıza en uygun entegratörü seçmenize yardımcı oluyoruz. Sadece bugünkü ihtiyaçlarınızı değil, ileride ortaya çıkabilecek ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak, entegrasyon değiştirmenize gerek kalmayacak şekilde çözümler sunuyoruz.

Hizmet Kapsamı

E-ticaret danışmanlığı kapsamında verdiğimiz hizmetin kapsamı

E-ticaret yazılımı ve entegrasyon kurulumları

E-ticaret sitenizi satışa hazır hale getirip, diğer satış kanallarınız ile gerekli entegrasyonları kurgulayıp kusursuz veri akışını sağlarız.

E-Ticaret Sitesi Yönetimi

E-ticaret sitenizin güncel kalması ve olası teknik problemlere karşı düzenli olarak kontroller gerçekleştirir, önlemler alarak satış kaybı yaşamanızı engelleriz.

Katalog Yönetimi

Ürün ve kategorilerinizi SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı zenginleştirip sitenize yükler ve düzenli güncellemesini sağlarız.

Kampanya Yönetimi

Markanızın strateji planına göre; marka bilinirliği artırma amaçlı, stok eritme amaçlı, sepet ortalamasını yükseltme amaçlı, müşteri datası toplama amaçlı vs. kampanya kurguları hazırlar, uygular ve raporlarız.

Temel SEO

E-ticaret sitenizin tüm sayfalarının meta title ile description alanlarını ve görselleri, seo uyumlu kurgulanmış kurallara göre düzenleyerek arama motorlarında ve dijital reklamlarınızın optimizasyon puanlarında veriminizi artırırız.

Rakip Analizi

Düzenli olarak rakiplerinizi inceleyerek sektörel trendlerden geri kalmanızı engelleriz.

E-Mail Marketing

Ürün, kategori ve kampanyalarınızı siteniz dışında da duyurulmasını ve müşteriye ulaşması amacıyla e-mail pazarlama sistemlerini kurar, pazarlama kurgularına göre periyodik gönderimler sağlarız.

Kampanya Görselleri Tasarlama

Kampanyalarınız için ilgi çekecek görsel veya gif animasyonlar hazırlarız.

Ürün Görsel Düzenleme

Ürün görsellerinizi sitenizin ölçülerine göre hazırlayarak ürünlerinizin ön planda ve anlaşılır olmasını sağlarız. Çekim hataları sebebiyle ürünleriniz geri planda kalmaz, satışlarınız engellenmez.

İhtiyacınız olacak diğer hizmetlerimiz

E-ticaret yapmak için birden fazla ajansa ihtiyacınız yok. Vibe dijital tam kapsamlı çözüm departmanınız olarak çalışır.
  • E-Ticaret
  • Dijital Pazarlama
  • Sosyal Medya
  • Kurumsal Planlama ve Eğitim
Tümünü İncele
TEK SEFERLİK

E-Ticaret Kurulumu

E-Ticaret sitenizi profesyonelce kuralım, teknik problemlere takılmadan müşterilerinize daha iyi bir deneyim sunun. Daha çok satış yapın ve cironuzun arttırın.

Dijital Pazarlama

ROI ve ROAS odaklı stratejiler ile reklam bütçenizi en verimli şekilde
kullanmanızı sağlıyoruz.

Pazaryeri Mağaza Yönetimi

Her pazaryeri ayrı uzmanlık ister. Kategori ve pazaryeri deneyimimiz sayesinde her platformun kendi dinamiklerine uygun profesyonel bir pazaryeri yönetimi sunuyoruz.

İletişime Geç

Aklınıza takılan her türlü soru ve görüşleriniz için formu doldurun, biz size dönüş yapalım