Pazaryeri mağaza yönetimi

Pazaryeri mağazanızı sizin için profesyonelce yönetelim

Her pazaryeri farklı bir uzmanlık gerektirir. Kategori ve pazaryeri deneyimimiz sayesinde her platformun kendine özgü dinamiklerine uygun, profesyonel bir pazaryeri yönetimi sunuyoruz.

Hangi E-Ticaret Entegrasyonu

Entegra Bilişim, Ayensoftware, Connectprof, Sopyo, Sentos, Propars gibi 6 Yıldır onlarca farklı e-ticaret ve pazaryeri entegrasyon altyapılarını kullanarak deneyim kazandık. Her altyapının kendine göre artıları ve eksileri bulunuyor. Entegrasyon deneyimimiz ile sizin ihtiyaçlarınıza en uygun entegratörü seçmenizde yardım ediyoruz. Sadece bugünkü ihtiyaçlarınızı değil ileride doğabilecek ihtiyaçlarınızı analiz edip sonradan entegrasyon değiştirmenize gerek kalmayacak nokta atışı çözümler sağlıyoruz.

Hizmet Kapsamı

E-ticaret danışmanlığı kapsamında verdiğimiz hizmetin kapsamı

Pazaryeri mağaza açılışı

Pazaryerleri mağazalarınızın açılışlarını yaparız

Pazaryeri entegrasyon kurulumu

Pazaryeri, e-ticaret siteniz ve muhasebe yazılımınız hatta depo yönetim sisteminize kadar ihtiyacınıza en uygun entegrasyonu belirler ve kurarız.

Katalog Yönetimi

Ürün ve kategorilerinizi SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı zenginleştirip pazaryerlerine yükler ve düzenli güncellemesini sağlarız.

Kampanya Yönetimi

Markanızın strateji planına göre; marka bilinirliği artırma amaçlı, stok eritme amaçlı, sepet ortalamasını yükseltme amaçlı, müşteri datası toplama amaçlı vs. kampanya kurguları hazırlar, uygular ve raporlarız.

Listeleme Optimizasyonu - SEO

Pazaryerlerinde kategori ve ürünlerinize göre anahtar kelime çalışmaları yapar, ürünlerinize listeleme optimizasyonu uygularız. Ürünlerinizi arama sonuçlarında ve kategori sıralamalarında en üst sıralara taşımanıza yardımcı oluruz.

Pazaryeri reklam yönetimi

Pazaryeri içerisindeki ve pazaryeri ortaklığıyla dış reklamlarınızı sizin için en verimli olacak şekilde planlar ve uygularız.

Facebook Collabs & Influencer Yönetimi

Pazaryerlerinin yeni pazarlama modelleri arasında yer alan pazaryeri üzerinden facebook reklamcılığı ve pazaryerinin influencer ağıyla ilgili çalışmaları planlar ve uygularız.

Pazaryeri Mağaza Tasarımı

Pazaryeri mağazanızda kampanyalarınız, ürünleriniz ve kategorileriniz için ilgi çekecek görsel veya gif animasyonlar hazırlarız. Düzenli olarak güncelleme yaparak müşterilerinize bildirim gitmesini sağlarız

Ürün Görsel Düzenleme

Ürün görsellerinizi pazaryeri ölçülerine göre hazırlayarak ürünlerinizin ön planda ve anlaşılır olmasını sağlarız. Çekim hataları veya pazaryeri kuralları sebebiyle ürünleriniz geri planda kalmaz, satışlarınız engellenmez.

İhtiyacınız olacak diğer hizmetlerimiz

E-ticaret yapmak için birden fazla ajansa ihtiyacınız yok. Vibe dijital tam kapsamlı çözüm departmanınız olarak çalışır.
  • E-Ticaret
  • Dijital Pazarlama
  • Sosyal Medya
  • Kurumsal Planlama ve Eğitim
Tümünü İncele
TEK SEFERLİK

E-Ticaret Kurulumu

E-Ticaret sitenizi profesyonelce kuralım, teknik problemlere takılmadan müşterilerinize daha iyi bir deneyim sunun. Daha çok satış yapın ve cironuzun arttırın.

Dijital Pazarlama

ROI ve ROAS odaklı stratejiler ile reklam bütçenizi en verimli şekilde
kullanmanızı sağlıyoruz.

Pazaryeri Mağaza Yönetimi

Her pazaryeri ayrı uzmanlık ister. Kategori ve pazaryeri deneyimimiz sayesinde her platformun kendi dinamiklerine uygun profesyonel bir pazaryeri yönetimi sunuyoruz.

İletişime Geç

Aklınıza takılan her türlü soru ve görüşleriniz için formu doldurun, biz size dönüş yapalım